IX ZJAZD POLSKIEGO
TOWARZYSTWA CHIRURGII RĘKI

15‒16 września 2017 roku
Park Inn by Radisson Kraków, ul. Monte Cassino 2, 30-337 Kraków

Rejestracja

KRAKÓW
15‒16 września 2017 r.
Park Inn by Radisson Kraków

Zarejestruj się

Streszczenia

Wyślij
Streszczenie Wyślij

Park Inn by Radisson Kraków ****

Adres: ul. Monte Cassino 2, 30-337 Kraków

Hotel znajduje się on niedaleko Starego Miasta, tuż przy Bulwarach Wiślanych, którymi można wybrać się na spacer po malowniczej okolicy. Hotel Park Inn
by Radisson Kraków oferuje nowoczesne, przestronne i w pełni wyposażone pokoje w czerwonej i niebieskiej kolorystyce. W cenę każdego pokoju wliczony jest dostęp do centrum fitness oraz sauny.

Galeria


Q Hotel Plus ****

Adres: ul. Wygrana 6, 30-311 Kraków

Q Hotel Plus Kraków to nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel w centrum Krakowa. Położony jest tuż przy ICE Kraków Congress Centre oraz przy siedzibie Krakowskiego Biura Festiwalowego. Hotel idealnie wpasował się w architekturę otoczenia dzięki wykorzystanym w nim nowoczesnym technikom i rozwiązaniom. Posiada w pełni klimatyzowane i wyposażone pokoje.


INX Design Hotel ****

Adres: ul. Starowiślna 91, 31-052 Kraków

Nowoczesny hotel czterogwiazdkowy, który został zaprojektowany tak, aby swoją bryłą wpisać się w charakter ulicy Starowiślnej.

Bogata paleta barw charakterystyczna dla Zofii Stryjeńskiej została przelana na przestrzeń obiektu. Wnętrza hotelu będą obfitować we wzornictwo oraz zdobienia charakterystyczne dla stylu Art Deco, pełnego klasy i elegancji, z odrobiną szaleństwa typowego dla czasów, w których żyła malarka.


Aparthotel Lwowska 1 ***

Adres: ul. Lwowska 1, 30-548 Kraków

Nasze studia i apartamenty zaskakują wygodą, są doskonale wyciszone
i komfortowo wyposażone. To, co nas szczególnie wyróżnia, to wyjątkowo duża przestrzeń – więc jeśli macie dosyć ciasnych pokoi hotelowych, zapraszamy
do nas.

Wszystkie apartamenty są wyposażone w klimatyzację oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. W każdym apartamencie mieści się łazienka z kapciami. W całym obiekcie można bezpłatnie korzystać z WiFi.
Na miejscu działa restauracja.

Hotel jest oddalony o 800 metrów od centrum handlowego Galeria Kazimierz
oraz o 900 metrów od dzielnicy żydowskiej Kazimierz. Odległość od lotniska Kraków-Balice wynosi 11 km.